FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Carl Stahl – NOPO – Vozíky
  

Dodáme komplexní řešení pro manipulaci s břemeny. Cílem jsou vždy maximální funkčnost a efektivita práce dodané techniky, a to z hlediska optimálního řešení daných technologických úkonů. Což dokládají úspěšné reference.


komplexní řešení       zajímavé reference      vysoká technická úroveň      servisní zázemí

  • bateriový vozík 50 t
  • elektrický vozík 25 t
  • automatický bateriový vozík 63 t
  • montáž vozíku 90 t
  • vozík s polohovacím mechanismem

Mezi nejprodávanější výrobky NOPO-Carl Stahl z hlediska vozíků patří například nemotorické plošinové vozíky, vozíky na rotační dílce nádob, manipulační kolejové vozíky na svitky s dálkovým ovládání, pojízdné kolejové vozíky pro výměnu forem, kolejové vozíky pro přepravu tabulí plechů a vozíky manipulační akumulátorové kolejové. V případě potřeby manipulace s břemenem přímo na vozíku dodáváme například kolejové manipulační vozíky s elekrickou otočí a nastavitelnými rameny, přepravní vozíky překlápěcí (ruční, s bateriovým elektrohydraulickým sklápěním rotačních břemen), zvedací kolejové vozíky na svitky, pojezdové plošiny pro lepení boků s výklopnými kolečky přejezdu nebo kolejové vozíky na panely s přízdvihem.

 
Nabídka řešení Carl Stahl, předního světového specialisty na zdvihací techniku se sídlem v Německu, vychází ze spojení mnohaletých zkušeností Carl Stahl se společností NOPO Engineering. Zrealizujeme tak komplexní, účinná a vyvážená řešení od počátečních konzultačních návrhů funkčnosti, parametrů, technického designu, až k realizaci výroby, montáže včetně automatizace a certifikace. Také zajišťujeme záruční, pozáruční servis a řadu dalších služeb.Více o komplexním řešení Carl Stahl – NOPO

leták vozíky NOPO Engineering pdf
REFERENCE NOPO ENGINEERING


Schopnost NOPO Engineering navrhnout, vyrobit a dodat i ta nejvíce sofistikovaná řešení byla a je průběžně prověřována již realizovanými zakázkami pro významné světové společnosti z různých oborů během celého období existence firmy od roku 1989.

Reference vozíkyCena koncernu volkswagen pro nejlepšího dodavatele


V roce 1998 byla firmě NOPO Engineering udělena cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen. Tuto cenu firma NOPO Engineering získala za implementaci tzv. Havarijní strategie do svých strojů, kdy k produktu nejsou dodávány žádné náhradní díly na sklad, ale stroj si je nese v sobě. Díky tomu se daří udržet čas opravy poruchy do 2 hodin.

Carl Stahl - Vladislav Jiroud

Vladislav Jiroud
Technicko-obchodní manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 895 989
emailjiroud@carlstahl.cz  
  
  

zertifikat

zertifikat