Carl Stahl - Reference
FacebookLinked in You TubeEnglish
FacebookLinked in You TubeEnglish
Architektura

Výběr z našich referencí v oblasti zvedací techniky

Vítáme Vás na stránce, na které představujeme to nejzajímavější z naší práce – realizace. Na této stránce zveřejňujeme pro Vaši inspiraci pouze zlomek našich projektů, ale nic nám neudělá větší radost než si s Vámi sednout u dobré kávy a pochlubit se Vám nepřeberným množstvím poznatků a fotek z našich realizací.


Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
 
 • Jeřáb s přesností manipulace +/- 10 mm
 • 3D model kočky jeřábu
 • bezpečnost osob, jeřábu a dalšího vybavení
 • Jeřáb svým provozem minimalizuje zatížení jeřábové dráhy
 • Montáž kočky na jeřábové mosty
 • Technický výkres sestavy jeřábu
 • 3D model nového jeřábu
 • Pojízdná elektrická plošina do přípravných kabin
 • Zdvihová plošina - součást dopravního systému
 • Reference vozíky
 • Reference vozíky
 • Reference vozíky
 • Reference vozíky
 • Přesuvny pro podélný i příčný směr
 • Přesuvny pro podélný i příčný směr
 • Přesuvny pro podélný i příčný směr
 • Přesuvny pro podélný i příčný směr

Pro více informací o jednotlivých realizacích se obraťte na kohokoliv z nás, spojíme Vás se specialistou, který realizoval konkrétní projekt. Ale hlavně – přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kterým rozesíláme to nejlepší včetně zajímavých informací z našich aktuálních realizací.


Přihlašte se k odběru novinek a referencí

 


Dvouramenný sloupový jeřáb pro dvě nezávislá pracovištěPro manipulaci se svařenci na dvou různých stanovištích jsme navrhli, vyrobili a uvedli do provozu dvouramenný sloupový jeřáb pro manipulaci 2x500 kilogramů.

Více zde
 

Sloupový jeřáb s drapákem pro čištění vodní hrázePro systém čištění nádrže v prostoru hráze jsme navrhli a sestrojili sloupový jeřáb s drapákem pro odstraňování klád a přesun kontejneru s dalším odpadem. Zdařilá integrace jeřábu do technologického celku.

Více zde
 

Realizace technologických plošin pro práci na povrchových úpravách vagónů, karoserií autobusů a nákladních automobilůTechnologické plošiny pojízdné pneumatické, elektrické i stacionární hydraulické. Nechte se pozvat na ukázky našich realizací v různých prostředích, včetně výbušného. Přípravné a lakovací kabiny pro kolejová vozidla, to je naše hlavní doména.

Více zde
 

Ruční, elektrické a akumulátorové vozíky naší výrobyPodívejte se na ukázky našich vozíků pro přepravu těžkých břemen. 63 tun? Součást automatické linky? Doprava i s otáčením břemene? Přízdvih? Žádný problém.

Více zde
 

Video z instalace našeho jeřábu ve Škoda AutoV krátkém čase technologické odstávky linky jsme provedli výměnu 63 tunového jeřábu s rozpětím téměř 30 metrů a novým, modernizovaným vrátkem naší konstrukce. Podívejte na krátké video z této precizní operace.

Více zde

Přesuvny pro železniční jednotky a přesuvny technologické + videoPřesuvny Carl Stahl – NOPO pracují všude tam, kde je třeba zajistit přesun břemene v podélném nebo příčném směru mezi navazujícími výrobními operacemi. Pojďte se podívat na průřez našich úspěšných projektů.

Více zde
 

Jeřábové manipulátory pro non-stop provozy, automatické i s ručním ovládánímVýběr 10 našich nejzajímavějších referencí z oblasti jeřábových manipulátorů pro Vaši inspiraci. Pokud potřebujete efektivního pomocníka pro přesnou, rychlou a bezpečnou manipulaci s těžkými břemeny, tento článek je tu právě pro Vás.

Více zde
 

Statické manipulátory a polohovadla pro technologické operacePrůřez našich nejzajímavějších referencí v oblasti manipulátorů a polohovadel pro změnu orientace břemen během technologických operací. Samozřejmě včetně otáčení předmětů bez těžiště v ose otáčení.

Více zde
 

Prodloužení životnosti jeřábových drah s instalací nového jeřábuI dráha po vyčerpání technického života umožní instalaci nového jeřábu s ještě vyšší nosností. Je ovšem nutné provést konkrétní úpravy a nastavit (a dodržovat) metodiku zajišťující prodloužení životnosti.

Více zde
 

Jeřáby do slévárenských provozů pro dopravu tekutého kovuVyrábíme jeřáby pro nebezpečná prostředí slévárenských provozů. Základním požadavkem je, aby se tekutý kov nikdy nerozlil. Jeřáb pracuje v extrémních teplotách a vysoké prašnosti.

Více zde
 

Mostové jeřáby pro stohování a skladováníVelmi efektivní náhrada vysokozdvižných manipulačních vozíků s možností stohování a manipulace s podstatně těžším břemenem.

Více zde
 

Jeřáb malý rozměry a velký nosností – kde standardní průjezdný profil nestačíZákazník provozuje halu s nízkým průjezdným profilem. Zároveň vyžadoval modernizaci jeřábu pro nosnost 50 tun a zdvih do výšky. Řešení jsme nalezli a zde se můžete podívat jak jsme si s tím poradili.

Více zde
 

Klíčové parametry mostového jeřábu: Rychle, přesně, bezpečně, chytřePředstavujeme Vám mostové jeřáby naší vlastní konstrukce, které vznikly dle velmi specifických požadavků našich zákazníků. Klíčovým parametrem bylo zajištění vysokého dopravního výkonu v daném čase.

Více zde
 

Sloupový jeřáb s lomeným ramenem pro dvě pracovištěPotřeba manipulace zvenčí s břemenem ve svařovacích boxech nás přivedla k návrhu a realizaci systému několika sloupových jeřábů se sníženou výškou a zalomeným ramenem.

Více zde
 

Poloautomatický mostový jeřáb s vysokou přesností manipulacePožadavek zákazníka byl: Manipulace s přesností +/- 10mm, vysoká rychlost, přesné polohování a žádné zbytečné kývání břemene. A samozřejmě spolehlivost, tedy minimalizace rizik zastavení jeřábu a tedy výroby.

Více zde
 

 
Referenční dopis od firmy AVL Moravia s.r.o. 

 
REFERENČNÍ DOPIS OD FIRMY PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA S.R.O. 

REFERENČNÍ DOPIS OD FIRMY NOVAL INDUSTRY S.R.O. 

REFERENČNÍ DOPIS OD FIRMY NOPO ENGINEERING S.R.O. 

Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
Carl Stahl - Lada Šabatová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 604 816 280
email sabatova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Jakub Salát


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 734 646 561
email salat@carlstahl.cz
Carl Stahl - Vladislav Jiroud


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 895 989
emailjiroud@carlstahl.cz