Ochranné prostředky. Pracujte nad volnou hloubkou bezpečně.
FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Ochranné prostředky při práci nad volnou hloubkou
  

Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      Zákon stanovuje, že při jakékoliv práci, prováděné ve větší výšce 1,5 metru, je nadřízený povinen vybavit pracovníka ochrannými pomůckami, tak aby v případě pádu nedošlo ke zranění. Praxe je bohužel taková, že lidé povinnost dodržovat bezpečnost při práci berou spíš jako nutné zlo. Proč tomu tak ale je? Když přijdete na stavbu, všichni montážníci mají na sobě pásy za 100 Kč, které jsou samozřejmě extrémně nepohodlné a navíc takřka nefunkční. My se snažíme o to, aby ochranné prostředky byly funkční a zároveň pohodlné.
 

Carl Stahl, absolutní jednička mezi distributory ochranných prostředků

Zastupujeme všechny výrobce ochranných prostředků při práci nad volnou hloubkou. Orientujeme se zejména na značku Capital Safety, světovou jedničku v udávání trendů a vývoje. V čem tkví špičkové produkty britského výrobce Capital Safety?

Nevěříte, že je možné bez problémů osm hodit pracovat, a o ochranných prostředcích, které máte na sobě, ani nevědět? Přesvědčte se, že funkčnost nemusí být na úkor vašeho pohodlí! Využijte jedinečnou nabídku společnosti Carl Stahl a zajeďte se s námi do jednoho z jejich moderně vybavených center v Hamburku, podívat a veškeré aplikace si na vlastní kůži otestovat!

Nejvhodnější ochranný prostředek pro vaši práci nad volnou hloubkou


Nejste si jisti, podle čeho vybrat nejvhodnější ochranný prostředek pro vás, vaše pracovníky a vaši specifickou práci? Rádi vám poradíme. Kontaktujte našeho technika, který se přijede na místo podívat, a dle situace navrhne optimální řešení. Naším zájmem je doporučit vám správný produkt pro správné použití.

• jsme absolutní jedničkou rozsahem služeb
• od výrobců odebíráme produkty ve velkém
• jsme absolutní jedničkou mezi distributory
• máme nejlepší ceny
• ...a nejkratší dodací termíny

Součástí naší práce není jen zajistit výbavu, ale dodáváme celý koncept práce s ochrannými prostředky. Poskytujeme klientům veškeré informace o správném postupu zabezpečení. A samozřejmě také nutný vyprošťovací koncept, pomoc, která musí být efektivní a provedená v co nejkratším čase s ohledem na zdraví vyprošťovaného.

Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
Carl Stahl - Lada Šabatová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 604 816 280
email sabatova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Haupt


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 732 773 743
email haupt@carlstahl.cz
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR