FAQ aneb odpovědi na nejčastější otázky zákazníků Carl Stahl
FacebookLinked in You TubeEnglish
FacebookLinked in You TubeEnglish
Architektura

Otázky zákazníků – FAQ
  

Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
FAQ Carl Stahl

 

1. Jaké jsou ceny produktů, které dodáváte?


Carl Stahl dodává produkty té nejlepší kvality. Klademe důraz v první řadě na bezpečnost, design, preciznost služeb i produktů, které svým zákazníkům poskytujeme. Kvalitě a dlouhé životnosti odpovídá cenová kategorie. Ovšem z dlouhodobého horizontu se vám prvotní investice několikanásobně vrátí, jelikož vždy navrhujeme funkční řešení ke spokojenosti klienta. Vyzkoušejte nás! Rádi vás přesvědčíme, stejně jako významnou většinu našich klientů.

2. Jaký je termín dodání?


Dodací termíny jsou naší velkou výhodou oproti konkurenci. Převážnou část běžného sortimentu máme v Praze skladem a připravenou k dodání. Položky zhotovované na míru, tj. na konkrétní rozměry a přání klienta, dodáváme podle dohody, v návaznosti na vytížení výroby. Zpravidla do 10 až 20 dnů. Stejně tak je připraven náš montážní tým odborně instalovat veškeré projekty.
 

3. Jaké jsou platební podmínky?


Svým klientům se vždy snažíme vyjít maximáně vstříc. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. V konkrétním případě záleží na velikosti zakázky, na spolehlivosti předchozích plateb, případně na individuální dohodě. Vždy dbáme na vyváženost řešení a oboustrannou spokojenost. Pokud je pro vás důležité moci prodloužit splatnost, nastavíme společně podmínky tak, abychom vám mohli vyhovět. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme bližší informace.
 

4. Provádíte servis přímo u zákazníka?


Některé opravy a kontroly provádíme v našem vybaveném středisku v Praze. Pro velkou část servisních zásahů je však potřebná práce našich techniků na místě přímo u zákazníka. Tedy především u zařízení pevně spojených s provozem. Pokud byste rádi využili služeb našich servisních techniků a potřebujete, aby za vámi přijeli do firmy, kdykoliv nás prosím kontaktujte, rádi zajistíme nezávaznou odbornou konzultaci či komplexní servisní služby.
 

5. Nevím, jaký produkt je pro nás nejvhodnější? Provádíte nezávazné odborné konzultace také přímo u zakázníka?


Samozřejmě, od toho jsme zde, abychom vám svými zkušenostmi pomohli vyřešit bezpečnou manipulací s břemeny. Kdykoli si nevíte rady nebo si nejste jisti, že provádíte pracovní úkon bezpečně, obraťte se na nás. Rádi k vám přijedeme a pokusíme se společně najít vhodné řešení.
Provádíme pravidelné roční prohlídky jeřábů, kladkostrojů,  traverz, vázacích prostředků, vázacích bodů, magnetů, svěrek, hydrauliky, zvedáků, balancerů atd.
 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR