Jeřábová a průmyslová lana od Carl Stahl pro vaše provozy
FacebookLinked in You TubeSlovak
FacebookLinked in You TubeSlovak
Architektura

Jeřábová a průmyslová lana a příslušenství
  

Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
 
  • jeřábová lana
  • lana pro všechny typy jeřábů
  • rychlé dodání jeřábových lan


Dochází u vašeho jeřábu k častému opotřebení lana? Uvažujete, zda vyměnit originální lano za vhodnější typ, ale nevíte jaký? Při kontrole jste zjistili, že je porušena struktura lana, vidíte prasklé dráty? Stačí, když nám specifikujete typ vašeho jeřábu, a my vám doporučíme nejvhodnější typ lana s maximální délkou životnosti s ohledem na jeho používání.

 

Naši konkurenti na českém trhu zastupují většinou jen jednu značku, Carl Stahl zastupuje všechny značky včetně prvotřídních výrobků značky Kasar a Diepa. Svým zákazníkům poskytujeme navíc i náš vlastní program výrobků Condor.


Doporučíme a zajistíme jeřábová a průmyslová lana pro kohokoliv


Pro mobilní a věžové otočné jeřáby a zařízení pro inženýrské stavby různých značek nabízí Carl Stahl rozsáhlý sortiment jeřábových lan. Poskytujeme také průmyslová lana vhodná pro práci v důlním a těžebním průmyslu. Naší velkou výhodou je dostupnost všech produktů, jednotlivé položky máme skladem. Veškerý sortiment jeřábových a průmyslových lan expedujeme do jednoho týdne.

Výměnu lana si většinou firmy provádějí sami, ale samozřejmě i v tomto ohledu jsme zákazníkovi plně k dispozici. Rádi byste si objednali konzultaci přímo u vás ve firmě? Žádný problém, naši technici přijedou za vámi, kontaktujte nás právě nyní!

Nečekejte až na povinnou roční prohlídku revizního technika! Stanovte si raději častější prohlídky s ohledem na náročnost vašeho provozu. Zákon sice předepisuje revizní kontroly 1x ročně, to je ale minimální četnost. Lana by se správně měla kontrolovat před každým použitím a při každé vizuální změně byste měli zavolat kontrolu.
Příslušenství k lanům


Potřebujete spojit dvě věci dohromady, manipulovat s těžko uchopitelným břemenem nebo něco „zaháknout“ na řetěz? Použijte spojovací prvky pro nejrůznější typy vázacích prostředků. Carl Stahl v rámci svého programu lanové a zdvihací techniky disponuje takřka nekonečným výběrem příslušenství. U nás dostanete v podstatě jakoukoliv „spojku“. Vyberte si z širokého spektra těch nejkvalitnějších výrobků světově uznávaných výrobců.

 
Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
Carl Stahl - Lenka Heroldová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Haupt


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 732 773 743
email haupt@carlstahl.cz   
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR