Jeřábové dráhy | Carl Stahl
FacebookLinked in You TubeEnglish
FacebookLinked in You TubeEnglish
Architektura


Nopo Engineering is part of the Carl Stahl Group.      

JEŘÁBOVÉ DRÁHY - VÝSTAVBA, SERVIS, REKONSTRUKCE, MĚŘENÍ, BEZPEČNOST

Stav jeřábových drah je zásadní pro bezpečný a plynulý chod mostových, portálových a konzolových jeřábů. Jeřábové systémy dodáváme svým zákazníkům s kompletním servisem, tedy včetně kompletní péče o jeřábové dráhy.


Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      

  • výstavba, opravy a rekonstrukce jeřábových drah
  • záruční a pozáruční servis a revize
  • magnetická defektoskopie
  • bezpečnost práce na jeřábových drahách
  • školení a technická podporaVÝSTAVBA, DROBNÉ OPRAVY A REKONSTRUKCE JEŘÁBOVÝCH DRAH


Zabýváme se odborným poradenstvím, projekční činností a výstavbou, ale také opravami a rekonstrukcí starších drah. Díky vlastnímu projekčnímu týmu pomáháme svým zákazníkům od samotného plánování a projekční činnosti, náš interní realizační tým pak zajistí vše potřebné pro efektivní a bezpečnou výstavbu či rekonstrukci.


STEREOSKPICKÁ A FOTOGRAMETRICKÁ A MECHANICKÁ DEFEKTOSKOPIE


Provádíme pravidelné i jednorázové měření jeřábových drah a jejich poškození, zvlnění či vyosení pomocí různých optických a laserových metod. Odhalujeme defekty způsobené jak tahem a tlakem, nesprávným používání jeřábu, tak i deformacemi budovy, změnami statiky budovy, které jsou pro budovu bezproblémové, ale pro jeřábové dráhy kritické. Provádíme rektifikace včetně automatických a dálkové fotogrammetrické měření.


BEZPEČNOST PRÁCE NA JEŘÁBOVÝCH DRAHÁCH


Již téměř 30 let se kromě jeřábových drah věnujeme i bezpečnosti práce na jeřábových drahách a v jeřábových provozech. Jsme experty na jištěn osob ve výškách, a i Vám rádi pomůžeme s touto problematikou. Spoluprací s námi získáte partnera pro všechny činnosti v oblasti jeřábů včetně bezpečnosti práce a certifikovaného školení bezpečnosti práce.

Stručný průvodce legislativou pdfREFERENČNÍ PROJEKTY


Za poslední 3 roky jsme v ČR zprovoznili nebo zrekonstruovali více než 50 jeřábových systémů. Napříč obory od automobilového přes hutní až po potravinářský a chemický průmysl. Jeřábové dráhy jsou nedílnou součástí celého díla. Díky našim rozsáhlým zkušenostem se můžete spolehnout, že vždy najdeme nejvhodnější řešení a celou problematikou Vám pomůžeme od prvotní konzultace po realizaci a následnou technickou podporu. Můžete se spolehnout, že na každou Vaši otázku týkající se jeřábových drah odpovíme prakticky. Kde a jak jsme podobnou situaci řešili a jak jsme ji vyřešili. Zeptejte se nás osobně na naše referenční projekty a zákazníky, rádi Vám je představíme.


Web reference jeřábová technika Carl Stahl   


SERVIS, ŠKOLENÍ, KONZULTACE


Provádíme certifikovaný záruční i pozáruční servis a školení obsluhy jeřábů a pracovníků na jeřábových drahách. Pořádáme onsite i online školení jak pro pracovníky provozu, tak pro management v oblasti BOZP a HSE. Neváhejte nám zavolat, rádi Vám pomůžeme v jakékoliv oblasti týkající se jeřábových drah.


JEŘÁBOVÁ TECHNIKA


Naší hlavní doménou jsou jeřáby. Kromě stavební jeřábů vám pomůžeme s jakýmkoliv typem jeřáb od návrhu po realizaci a servis. Pokud chcete vědět více o naší nabídce v oblasti jeřábové techniky, klikněte na obrázek níže a podívejte se naše mostové, portálové, konzolové, otočné, nástěnné, mobilní a další typy jeřábů od Carl Stahl. Samozřejmostí je kompletní sortiment příslušenství pro zdvihací a manipulační techniku.


Web jeřábová technika Carl Stahl    leták jeřábová technika Carl Stahl pdf
Zeptejte se našich expertů

Váš dotaz přidělíme specialistovi na konkrétní téma, který se Vám ozve zpět.Vaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
Carl Stahl - Lada Šabatová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 604 816 280
email sabatova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Jakub Salát


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 734 646 561
email salat@carlstahl.cz
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR