Naše vázací prostředky jsou bezkonkurenčně odolné a bezpečné
FacebookLinked in You TubeEnglish
FacebookLinked in You TubeEnglish
Architektura

Vázací prostředky Carl Stahl udávají trend v odolnosti a bezpečnosti
  

Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      Vázací prostředky jsou královskou disciplínou společnosti Carl Stahl, ať už se jedná o řetězy či lana. Udáváme trend v bezpečnosti práce a naše vázací prostředky jsou nejen odolné a trvanlivé, ale také šetří náklady a vykazují vysoký uživatelský komfort. Nabízíme:

A proč si lanové, řetězové či textilní vázací prostředky, vázací smyčky či popruhy objednat právě u společnosti Carl Stahl? Garantujeme tyto výhody a benefity:

135 let zkušeností ve výrobě lan a řetězů
• individuální poradenství
• unikátní systém kontroly a evidence Integrated Services platforma
• bezkonkurenční bezpečnost práce díky revolučnímu know how
• spolupracujeme se společností RUD, světovou jedničkou ve výrobě řetězů a vázacích bodů

Získejte ty nejbezpečnější a nejodolnější vázací prostředky od firmy Carl Stahl! Neriskujte životy a zdraví svých zaměstnanců s nekvalitními lacinými „vazáky“ a zastavte plýtvání penězi na jejich častou obnovu. Raději získejte to nejlepší na trhu. Obraťte se na naše konzultanty právě teď!

Řetězové vázací prostředky: delší životnost a vyšší uživatelský komfort


Věděli jste, že řetězy od Carl Stahl jsou až o třetinu lehčí než běžné řetězy? Naše řetězy dokonale naplňují současný trend v tomto odvětví: zvyšování kvality i životnosti. Kdo by chtěl podstupovat obtížné zavěšování běžného pětimetrového řetězu o váze 200 kg na jeřáb? S řetězy od společnosti Carl Stahl bude manipulace nesrovnatelně jednodušší! Obraťte se na naše konzultanty a nechejte si doporučit, které řetězové prostředky v jakostních třídách 12, 10 a 8 jsou pro váš provoz optimální!

Revoluční systém Integrated Services: bezpečnost, které se konkurence ještě ani neblíží


Carl Stahl jako tahoun technologického pokroku v oblasti vázacích prostředků vyvinul unikátní know how Integrated Services, který bezkonkurenčně zvyšuje bezpečnost vašich provozů. Díky tomuto systému evidence a kontroly může být i ve vašich výrobnách a provozech odstraněn chaos v dokumentaci a revizi vázacích prostředků. Co unikátní know how Integrated Services dokáže?

• eviduje každý řetěz dané společnosti kdekoli ve světě
• jednotná metodika kontroly pro všechny závody a provozy
• kontrola každého kusu pomocí čárového kódu či mechanického čísla
• systém sám vyzve revizního pracovníka ke kontrole
• sám určí, jakou dílčí kontrolu provádět
• po skončení sám odešle zprávu na centrálu
• maximální přehled o každém kusu = maximální bezpečnost provozu

Získejte dokonalý přehled o stavu svých řetězových vázacích prostředků a zajistěte svým zaměstnancům nejvyšší možnou bezpečnost!

Textilní vázací prostředky: nekonečné smyčky, zvedací pásy a splétané vázací smyčky


Společnost Carl Stahl dodá vašim provozům špičkové textilní vázací prostředky, které využijete téměř v každé hale a dílně, v níž je zapotřebí zvedat břemena. Prostředky s nekonečným vláknem, obalené tkaným pásem, které odebíráme od renomované společnosti Spanset, jsou skvělé pro manipulaci. Jedinečné splétané vázací smyčky výrobce Gleistein váží při stejné pevnosti pouhou sedminu váhy ocelových lan a přitom mají manipulační vlastnosti textilních materiálů. Ve většině případů s nimi lze manipulovat lehce bez dalších pomůcek. Lehké, příjemné a bezpečné vázací prostředky nezraní pracovníka v případě pádu na nohu ani nepoškodí povrch břemen. Současně zvyšují využití nosnosti Vámi používaného jeřábu. Našimi spokojenými klienty, kterým dodáváme textilní zvedací prostředky, patří přední evropské automobilky. Samozřejmostí je začlenění každého vazáku Carl Stahl do systému Integrated Services. Neváhejte a obraťte se na naše konzultanty!

Lana Carl Stahl patří k evropské špičce již téměř 140 let


Carl Stahl má ve výrobě lan obrovskou tradici a mezi naše spokojené klienty patří přední světové automobilky i menší provozy. Disponujeme nejširším produktovým portfoliem na českém trhu a poskytujeme odborné poradenství. Potřebujete zapletená lana, nekonečné lanové smyčky, klasické vázací lano či jiný typ? Neváhejte se obrátit na tuzemskou jedničku ve výrobě lan a kontaktujte nás!

Revize vázacích prostředků, magnetická defektoskopie řetězů


Využijte služeb našeho profesionálního a certifikovaného týmu s moderním technologickým zázemím a mobilní servisní jednotkou. Evidujeme jednotlivé úkony a sledujeme za Vás termíny zákonných revizí a zkoušek. Drobné opravy provádíme na místě. Můžete se spolehnout na naši profesionalitu, dochvilnost a pečlivost.
Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
Carl Stahl - Lada Šabatová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 604 816 280
email sabatova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Haupt


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 732 773 743
email haupt@carlstahl.cz
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR