Vázací body RUD | Carl Stahl
FacebookLinked in You TubeEnglish
FacebookLinked in You TubeEnglish
Architektura

Vázací body RUD                     RUD logo


Vázací body RUD máme skladem
a expedujeme je druhý den po objednávce. Jsme spolehlivým partnerem stovek firem v České Republice. Komplexní poradenská činnost a podpora projektů. Nabízíme pouze špičkovou německou kvalitu výrobků a profesionální služby pro velkoobchod i maloobchod. Vyzkoušejte vázací body RUD dodávané firmou Carl Stahl.


Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
 
  • nesklopné otočné šroubovací body RUD
  • podvěsné systémy
  • alu mobilní portálové jeřáby
  • dílenské jeřáby
  • jeřábové drážky
  • jeřábové portálové systémy
  • mobilní sloupové jeřáby
  • mostové jeřábyBezpečná manipulace s břemenem

Bez vázacích bodů se v automobilovém průmyslu, strojírenských výrobách, lodním průmyslu či v jakémkoliv jiném provozu neobejdete. Vázací body nelze ničím nahradit. Zajišťují jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob manipulace s břemenem.

Špičkové výrobky RUD nabízejí unikátní řešení v podobě otočných bodů, které oceníte zejména když:

V České republice se stále používají závěsná oka, která jsou v Německu již zcela zakázaná. Zásadní rozdíl mezi závěsnými oky a progresivním řešením v podobě otočných vázacích bodů je v jejich schopnosti otáčet se ve 360° spolu s přenášeným břemenem. Závěsná oka mají kvůli vysokému zatížení tehdenci v závitu nebezpečně povolovat a tvoří se v nich vysoce rizikové mikrotrhliny. Pokud zatížíte břemeno připevněné otočnými vázacími body, automaticky se body natočí ve směru, kterým potřebujete. Zajistíte tak nejen bezpečnost svých zaměstanců i samotného břemene, ale zároveň zjednodušíte celý proces manipulace.Náš tým profesionálů je připraven pomoci
každému, kdo potřebuje přemístit, zvednout či otočit těžká břemena bez rizika jejich poškození. Bezpečnost osob, které s břemenem manipulují je pro nás vždy na prvním místě a proto dodáváme vázací body RUD, tedy vázací prostředky té nejvyšší kvality.


Proč používat RUD?

RUD je celosvětově uznávaný a renomovaný výrobce, pro kterého je standardem kontrolovat již výchozí materiál (ocel) pro výrobu bodu a to přímo v ocelárnách. Veškerý použitý materiál pochází od evropských výrobců. Magnetická kontrola na mikro-trhlinky je samozřejmostí. Stejně tak i ošetření bodů patentovanou termo-statickou barvou, která mění odstín v případě vystavení vysokým teplotám. Změnou barvy snadno zjistíte, že nosnost bodu byla snížena vzhledem k vystavení příliš vysokým teplotám.


 RUD barva řetězu v závislosti na teplotě


Vázací body RUD jsou z výroby vybaveny RFID čipem, na kterém je zaznamenáno unikátní číslo výrobku umožňující jeho jednoznačnou identifikaci pro případ revize, poškození, nebo ztráty.


Video pro Vaši inspiraci
Další vázací prostředky

Kromě vázacích bodů RUD dodáváme svým zákazníkům i zajišťovací řetězy s napínáky pro bezpečné zajištění nakládky, přivařovací body i háky a vázací řetězy z patentované vysoko-pevnostní oceli třídy 10 a 12. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.


Zajímá vás více z našeho poftfolia? Podívejte se na kompletní nabídku produktů z oblasti zdvihací techniky, se kterými vám můžeme pomoci.


Revize vázacích prostředků a bodů nebo magnetická defektoskopie


Využijte služeb našeho profesionálního a certifikovaného týmu s moderním technologickým zázemím a mobilní servisní jednotkou. Evidujeme jednotlivé úkony a sledujeme za Vás termíny zákonných revizí a zkoušek. Drobné opravy provádíme na místě. Můžete se spolehnout na naši profesionalitu, dochvilnost a pečlivost.


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 

Vaše kontaktní údaje zpracujeme dle našich zásad pro zpracování a ochranu osobních údajů.

 
Carl Stahl - Lada Šabatová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 604 816 280
email sabatova@carlstahl.cz
  
  

Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR