Technologické plošiny
FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Technologické plošiny

Dodáme komplexní řešení pro manipulaci s břemeny. Cílem jsou vždy maximální funkčnost a efektivita práce dodané techniky, a to z hlediska optimálního řešení daných technologických úkonů. Což dokládají úspěšné reference. Mezi nejprodávanější výrobky z hlediska technologických plošin patří například posuvné zdvihací pracovní plošiny, provedení může být hydraulické (EX prostředí) či elektrické případně s přímým výsuvem a obslužné lávky zdvihací, se sklopnými můstky. V případě potřeby stacionární plošiny dodáváme například stacionární pracovní plošiny pro paneláře.Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      
Carl Stahl se postará o zvedací techniku vašeho podniku komplexně.      

  • Pneumatické lávky ve stříkací kabině
  • Zdvihová plošina -součást dopravního systému
  • Elektická plošina v brousící kabině

Nabídka řešení Carl Stahl – NOPO, vychází ze spojení mnohaletých zkušeností firmy Carl Stahl na německém trhu s vysokým technickým „know-how“ společností NOPO Engineering. Zrealizujeme tak komplexní, účinná a vyvážená řešení od počátečních konzultačních návrhů funkčnosti, parametrů, technického designu, až k realizaci výroby, montáže včetně automatizace a certifikace.


Odborná pomoc při návrhu řešení

Bezplatně Vám pomůžeme s tvorbou konkrétní specifikace řešení a poradíme Vám v technických detailech. Pomůžeme Vám s tvorbou zadávací dokumentace, aby všechny nabídky ve výběrovém řízení splňovaly Vaše požadavky do nejmenšího detailu. Získáte od nás nabídku s odborně vypracovanými technickými parametry. Můžete očekávat konstrukční řešení na vysoké úrovni včetně splnění ekonomických a bezpečnostních kritérií.


Servis, revize, rekonstrukce

Pro námi dodané technologické celky poskytujeme servis s NON-STOP telefonickou linkou a mobilním servisním týmem. V případě, že je dané zařízení v rámci havarijní strategie vybaveno duplicitním prvkem, je toto náhradní zařízení okamžitě aktivováno. Spouštíme on-line diagnostiku a okamžitě hledáme nejvhodnější a nejrychlejší způsob opravy. Disponujeme vlastními certifikovanými revizními techniky a provádíme jak revize, tak i po-revizní opravy a vylepšení. Provádíme rekonstrukce a modernizace všech součástí zdvihací a manipulační techniky dle konkrétních požadavků jednotlivých projektů. Zvyšujeme efektivitu a bezpečnost provozu, prodlužujeme životnost a rozšiřujeme systémy o specifické senzory. 
Stáhněte si leták

Více o komplexním řešení pro manipulaci s břemeny

leták technologické plošiny NOPO Engineering pdf
Reference

Schopnost navrhnout, vyrobit a dodat i ta nejvíce sofistikovaná řešení byla a je průběžně prověřována již realizovanými zakázkami pro významné světové společnosti z různých oborů.


Reference technologické plošinyCena koncernu volkswagen pro nejlepšího dodavatele


V roce 1998 byla firmě NOPO Engineering udělena cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen. Tuto cenu firma NOPO Engineering získala za implementaci tzv. Havarijní strategie do svých strojů, kdy k produktu nejsou dodávány žádné náhradní díly na sklad, ale stroj si je nese v sobě. Díky tomu se daří udržet čas opravy poruchy do 2 hodin.

cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen
 Zeptejte se našich expertů

Váš dotaz přidělíme specialistovi na konkrétní téma, který se Vám ozve zpět.Vaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 

Carl Stahl - Pavel Žibrita


Obchodní ředitel
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz

Carl Stahl - Lenka Heroldová


Váš odborník pro zdvihací techniku, příslušenství a servis
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz

Carl Stahl - David Budinka


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz

Carl Stahl - Pavel Haupt


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 732 773 743
email haupt@carlstahl.cz

Carl Stahl - Vladislav Jiroud


Obchodně-technický manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 895 989
emailjiroud@carlstahl.cz
  Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR