FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Carl Stahl – NOPO – Manipulátory
  

Dodáme komplexní řešení pro manipulaci s břemeny. Cílem jsou vždy maximální funkčnost a efektivita práce dodané techniky, a to z hlediska optimálního řešení daných technologických úkonů. Což dokládají úspěšné reference.

komplexní řešení       zajímavé reference      vysoká technická úroveň      servisní zázemí

  • Konzolový teleskopický manipulátor
  • Sklady plechu s vyvážecími vozíky
  • Dvoupatrový sklad na manipulační vozíky
  • Svářecí manipulátor s polohovadlem
  • Sklady plechu s vyvážecími vozíky

Mezi nejprodávanější výrobky NOPO-Carl Stahl z hlediska manipulátorů patří například manipulátory pro rotory, na formy, drapákové manipulátory, výložníkové manipulátory, manipulátory pro nakládku palet, skladové manipulátory, nebo kolejové manipulátory. V případě potřeby polohování břemene dodáváme polohovadla forem, nádob, nebo stacionární natáčecí polohovadla včetně zdvihu břemene.

 

Nabídka řešení Carl Stahl – NOPO, vychází ze spojení mnohaletých zkušeností firmy Carl Stahl na německém trhu s vysokým technickým „know-how“ společností NOPO Engineering. Zrealizujeme tak komplexní, účinná a vyvážená řešení od počátečních konzultačních návrhů funkčnosti, parametrů, technického designu, až k realizaci výroby, montáže včetně automatizace a certifikace. Také zajišťujeme záruční, pozáruční servis a řadu dalších služeb.Více o komplexním řešení Carl Stahl – NOPO

leták manipulátory NOPO Engineering pdf
REFERENCE NOPO ENGINEERING


Schopnost NOPO Engineering navrhnout, vyrobit a dodat i ta nejvíce sofistikovaná řešení byla a je průběžně prověřována již realizovanými zakázkami pro významné světové společnosti z různých oborů během celého období existence firmy od roku 1989.

Reference manipulátoryCena koncernu volkswagen pro nejlepšího dodavatele


V roce 1998 byla firmě NOPO Engineering udělena cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen. Tuto cenu firma NOPO Engineering získala za implementaci tzv. Havarijní strategie do svých strojů, kdy k produktu nejsou dodávány žádné náhradní díly na sklad, ale stroj si je nese v sobě. Díky tomu se daří udržet čas opravy poruchy do 2 hodin.

cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen
Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 


Carl Stahl - Vladislav Jiroud

Vladislav Jiroud
Technicko-obchodní manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 895 989
emailjiroud@carlstahl.cz  
  
  

zertifikat

zertifikat