FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
 
Architektura

AKTUÁLNĚ - zvedací technika

MOBILNÍ SLOUPOVÝ JEŘÁB ZNAMENÁ BEZPROBLÉMOVOU MANIPULACI S BŘEMENYPotřebujete manipulovat s břemeny o nosnosti do 500 kg na různých místech haly? Musíte občas jeřáb přemístit? Zvolte přenosné provedení v podobě Mobilního sloupového jeřábu.

Mobilní sloupové jeřáby se vyrábějí do nosnosti 500 kg. Sloup jeřábu je vyplněn závažím z drobného ocelového šrotu. Výložník alias rameno jeřábu může mít délku maximálně 4700 mm. Základní výška sloupu činí 3635 mm, tato výška může být v rastrech 100 mm snížena, nebo zvýšena v rozmezí od 2250 mm do 4335 mm.

Sloupový jeřáb lze buď pevně přikotvit k podlaze, nebo jej usadit na podvozek ovládaný ručně, případně hydraulicky. Výložník typu B je vybaven pojezdem pro zavěšení zdvihadla či balancéru dle vašeho výběru. Výložník ve sklopném provedení (typ A) má větší rozsah otáčení - 310°. Zdvihadlo je zavěšeno na konci výložníku.

Zaujalo vás toto mobilní zařízení, které je skvělým řešením například při manipulaci s těžkými břemeny? Zavolejte nám, rádi vám o Mobilním sloupovém jeřábu poskytneme bližší informace. Veškeré podrobnosti se dozvíte na telefonním čísle 281 925 977 u paní Lenky Heroldové.
 
   
 
 
 

 
zertifikat
zertifikat