NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubeSlovak
Architektura

Jeřáby Carl Stahl: Rychlé a bezpečné zvedání těžkých břemen
  Potřebujete ve svých provozech rychle a bezpečně zvedat břemena a manipulovat s nimi? Kvalitní jeřábová technika je klíčovým vybavením úspěšných podniků ve strojírenství, automobilovém průmyslu či obecně těžkých výrobách, stejně jako v hutích, slévárnách či lisovnách. Carl Stahl však dodává špičkové jeřáby nejen pro velké provozy, ale také pro menší dílny. Zvedejte a manipulujte rychle, efektivně a s vysokou bezpečností s jeřáby Carl Stahl. Dodáme vašemu provozu či dílně:

 

Využijte ve svých provozech a dílnách jeřábovou techniku, postavenou na precizní německé technologii. Přesvědčte se, proč jsou našimi pravidelnými spokojenými zákazníky přední světové a evropské automobilky i další významní hráči ve strojírenství a těžkých výrobách. Kontaktujte naše zkušené konzultanty, kteří vám doporučí nejvhodnější řešení!

Mostové jeřáby s nosností až 200 tun: ideální pro velké a členité haly


Mostové jeřáby jsou nezbytným vybavením velkých hal. Nabízíme jeřáby s impozantní délkou až 40 m a nosností až 200 t, stejně jako běžnější rozpětí 10 – 15 m s nosností 5 – 10 t. Mostové jeřáby Carl Stahl jsou ideální pro haly s členitým terénem. Zvedání těžkých břemen zvládají mnohem lépe a nesrovnatelně bezpečněji než běžné vysokozdvižné vozíky, určené spíše pro přemísťování, které se navíc v členitých terénech špatně orientují. Rozšiřte řady našich zákazníků, mezi nimiž nechybějí prestižní německé automobilky, a informujte se o možnostech mostových jeřábů!
 

Sloupové jeřáby: Díky sériové výrobě je dodáme výhodněji a rychleji


Potřebujete zajistit bezpečné zvedání břemen až do hmotnosti 1 tuny ve strojírenském provozu či ve výrobě? Optimálním řešením je sloupový jeřáb Carl Stahl, který díky sériové výrobě nabízíme za mimořádně výhodné ceny a v široké škále výšek zdvihu a délek vyložení. Dodáme vám otočné jeřáby i s připevněním na zeď, s ručním i elektrickým ovládáním. Obraťte se na naše konzultanty, kteří rádi přijedou až k vám a odborně doporučí nejvhodnější řešení sloupového jeřábu.

Pojízdné jeřáby pro menší dílny s nižší frekvencí zvedání


Potřebujete-li zvednout břemeno hmotnosti několik set kilogramů a není-li frekvence zvedání příliš vysoká, je optimálním řešením pojízdný jeřáb. Malé dílenské jeřáby s kolečky skvěle využijete např. v autodílnách při zvedání motoru. Nosnost dílenských pojízdných jeřábů je standardně do půl tuny. Informujte se o možnostech pojízdných jeřábů právě nyní!

Portálové a poloportálové jeřáby pro výrobu, montáže i sklady


Ve výrobních, montážních a skladovacích halách se používají portálové a poloportálové jeřáby, čili jeřáby s trvalým umístěním. Nosná konstrukce se podobá bráně, odtud název tohoto typu jeřábové techniky. Portálové jeřáby jsou umístěny buď pevně, nebo jsou v určitém rozsahu pohyblivé po vlastní dráze či určené ploše. Carl Stahl nabízí portálové a poloportálové jeřáby většinou s ručním ovládáním, ale pokud kontaktujete naše konzultanty, dodáme špičkový portálový jeřáb i s elektrickým pohonem.

Jeřábové drážky vyrábíme v Mnichově s typickou německou precizností


Jeřábové drážky, určené k pojezdu elektrického nebo lanového kladkostroje, dodává Carl Stahl v několika typech: nejčastěji se uchycují do stropu, nebo představují variantu malého mostového jeřábu. Jeřábové drážky pro vás vyrábíme v našem závodě v německém Mnichově.

Hliníkový program Carl Stahl: lehké, a přitom odolné jeřáby zvednou až 3 tuny


Všechny typy jeřábů dodává Carl Stahl také v hliníkovém provedení. Výhodou hliníku je lehkost, ale přitom tvrdost materiálu. Při ruční manipulaci se totiž uživatelé klasických jeřábů mohou od určitých vzdáleností potýkat s větším odporem, což lehké hliníkové jeřáby naprosto eliminují. Přestože je jejich obsluha nesrovnatelně snazší, dodáváme hliníkovou jeřábovou techniku, která zvedne až 3 tuny, v podobných cenových relacích jako klasické jeřáby. Neváhejte a informujte se o hliníkovém programu!

Hliníkové mobilní jeřáby pro provozy s nedostatkem místa


V provozech, v nichž se zaměstnanci potýkají s nedostatkem místa (např. v potravinářství), lze skvěle využít hliníkové mobilní jeřáby, které pro Carl Stahl vyrábí renomovaná společnost Schilling v Bavorsku. Naši konzultanti vám rádi podají bližší informace o hliníkových mobilních jeřábech – neváhejte se na ně obrátit!Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051

email Skype 
  
Vaše jméno: 


Váš email:


Vaše zpráva:
  

 
zertifikat
zertifikat