FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Bezpečné a precizní zajištění nákladu na silnicích


Řetězové vazáky a textilní popruhy s doprovodným manuálem a tabulkami pro bezpečné zajištění nákladu. Školení na kurtování přímo u Vás ve firmě.
Jste majitelem transportní či speditérské firmy? Poskytujete stěhovací služby nebo “jen“ potřebujete bezpečně převézt cenný kus nábytku? Nespoléhejte se na laciné "gumicuky", u kterých nikdy nevíte, co a jak dlouho udrží, a zabezpečte svůj náklad precizně po vzoru prověřených předpisů aplikovaných v sousedním Německu. Certifikovaný program společnosti Carl Stahl speciálně vyvinutý a testovaný právě pro zajištění nákladu na silnicích nabízí:

K produktovému portfoliu firmy Carl Stahl patří:
 
Prvotřídní program na zajištění nákladu se daří úspěšně aplikovat hlavně v Německu, kde jsou velmi přísné silniční předpisy pro stěhování a převážení věcí. I přesto, že v České republice zatím není vytvořen žádný systém kontroly zajištění nákládu, je jen otázkou času, kdy k jeho ustanovení, na základě sjednocení EU, dojde. Buďte na tyto legislativní změny připraveni lépe než ostatní a informujte se o možnostech bezpečného zajištění nákladu již dnes!Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
  
zertifikat

zertifikat