FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Jeřábová a průmyslová lana
  

podpora na telefonu      návrh, certifikace, servis      dnes objednáte, zítra odešleme       cenová výhodnost
 
  • jeřábová lana
  • lana pro všechny typy jeřábů
  • rychlé dodání jeřábových lan


Dochází u vašeho jeřábu k častému opotřebení lana? Uvažujete, zda vyměnit originální lano za vhodnější typ, ale nevíte jaký? Při kontrole jste zjistili, že je porušena struktura lana, vidíte prasklé dráty? Stačí, když nám specifikujete typ vašeho jeřábu, a my vám doporučíme nejvhodnější typ lana s maximální délkou životnosti s ohledem na jeho používání.

 

Naši konkurenti na českém trhu zastupují vždy jen jednu značku, Carl Stahl zastupuje všechny značky včetně prvotřídních výrobků značky Kasar a Diepa. Svým zákazníkům poskytujeme navíc i náš vlastní program výrobků Condor.

Doporučíme a zajistíme jeřábová a průmyslová lana pro kohokoliv


Pro mobilní a věžové otočné jeřáby a zařízení pro inženýrské stavby různých značek nabízí Carl Stahl rozsáhlý sortiment jeřábových lan. Poskytujeme také průmyslová lana vhodná pro práci v důlním a těžebním průmyslu. Naší velkou výhodou je dostupnost všech produktů, jednotlivé položky máme skladem, Veškerý sortiment jeřábových a průmyslových lan expedujeme do jednoho týdne.

Výměnu lana si většinou firmy provádějí sami, ale samozřejmě i v tomto ohledu jsme zákazníkovi plně k dispozici. Rádi byste si objednali konzultaci přímo u vás ve firmě? Žádný problém, naši technici přijedou za vámi, kontaktujte nás právě nyní!

Nečekejte až na povinnou roční prohlídku revizního technika! Stanovte si raději častější prohlídky s ohledem na náročnost vašeho provozu. Zákon sice předepisuje revizní kontroly 1x ročně, to je ale minimální četnost. Lana by se správně měla kontrolovat před každým použitím, a při každé vizuální změně byste měli zavolat kontrolu.

Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz   
  
  

zertifikat

zertifikat