FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Vázací body RUD                     RUD logo


Vázací body RUD máme skladem
a expedujeme je druhý den po objednávce. Jsme spolehlivým partnerem stovek firem v České Republice. Komplexní poradenská činnost a podpora projektů. Nabízíme pouze špičkovou německou kvalitu výrobků a profesionální služby pro velkoobchod i maloobchod. Vyzkoušejte vázací body RUD dodávané firmou Carl Stahl.

dnes objednáte, zítra odešleme       podpora na telefonu      světový leader vázacích bodů      evropská ocel, německá kvalita
 
  • nesklopné otočné šroubovací body RUD
  • podvěsné systémy
  • alu mobilní portálové jeřáby
  • dílenské jeřáby
  • jeřábové drážky
  • jeřábové portálové systémy
  • mobilní sloupové jeřáby
  • mostové jeřábyBezpečná manipulace s břemenem

Náš tým profesionálů je připraven pomoci
každému, kdo potřebuje přemístit, zvednout či otočit těžká břemena bez rizika jejich poškození. Bezpečnost osob, které s břemenem manipulují je pro nás vždy na prvním místě a proto dodáváme vázací body RUD, tedy vázací prostředky té nejvyšší kvality.


Proč používat RUD?

RUD je celosvětově uznávaný a renomovaný výrobce, pro kterého je standardem kontrolovat již výchozí materiál (ocel) pro výrobu bodu a to přímo v ocelárnách. Veškerý použitý materiál pochází od evropských výrobců. Magnetická kontrola na mikro-trhlinky je samozřejmostí. Stejně tak i ošetření bodů patentovanou termo-statickou barvou, která mění odstín v případě vystavení vysokým teplotám. Změnou barvy snadno zjistíte, že nosnost bodu byla snížena vzhledem k vystavení příliš vysokým teplotám.


 RUD barva řetězu v závislosti na teplotě


Vázací body RUD jsou z výroby vybaveny RFID čipem, na kterém je zaznamenáno unikátní číslo výrobku umožňující jeho jednoznačnou identifikaci pro případ revize, poškození, nebo ztráty.


Video pro Vaši inspiraci
Další vázací prostředky

Kromě vázacích bodů RUD dodáváme svým zákazníkům i zajišťovací řetězy s napínáky pro bezpečné zajištění nakládky, přivařovací body i háky a vázací řetězy z patentované vysoko-pevnostní oceli třídy 10 a 12. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.


Zajímá vás více z našeho poftfolia? Podívejte se na kompletní nabídku produktů z oblasti zdvihací techniky, se kterými vám můžeme pomoci.


Revize vázacích prostředků a bodů nebo magnetická defektoskopie


Využijte služeb našeho profesionálního a certifikovaného týmu s moderním technologickým zázemím a mobilní servisní jednotkou. Evidujeme jednotlivé úkony a sledujeme za Vás termíny zákonných revizí a zkoušek. Drobné opravy provádíme na místě. Můžete se spolehnout na naši profesionalitu, dochvilnost a pečlivost.


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
  
Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro vázací body RUD. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
  
  zertifikat

zertifikat