FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Prostředky pro uchopení břemen: maximálně bezpečné traverzy Carl Stahl
  Traverzy, nejběžnější prostředky pro uchopení břemen, nabízí společnost Carl Stahl v obrovském množství typů. Všechny traverzy bez výjimky však vynikají svou maximální bezpečností, která na českém trhu nemá obdoby. Které typy traverz vám rádi dodáme pro vaše provozy?

Objednejte si po konzultaci s našimi specialisty, kteří vám doporučí nejvhodnější, a hlavně nejbezpečnější řešení pro vaše provozy, špičkové prostředky pro uchopení břemen. Využijte naše zátěžové traverzy vyráběné v Mnichově s typickou německou precizností, nebo získejte křížové traverzy s možností nastavení rozpětí podle velikosti břemene. Neváhejte a kontaktujte nás!

Typizované traverzy i řešení na zakázku do 500 tun nosnosti


Potřebujete prostředek pro uchopení břemene přesně na míru vašim potřebám, nebo hledáte traverzy pro velké typizované obaly (big packy)? Naši konzultanti vám doporučí to nejvhodnější řešení traverz. Pro výrobce krmiv nebo granulátů pro plasty i další provozy dodáme standardizované traverzy, aniž byste museli složitě propočítávat a kreslit návrhy uchopovadel. Využijte velkého produktového portfolia společnosti Carl Stahl nejen pro výběr vhodné traverzy, ale také dalších prostředků pro uchopen břemen, a obraťte se na nás nyní!

Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
emailheroldova@carlstahl.cz 
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
emailbudinka@carlstahl.cz 
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
emailzibrita@carlstahl.cz 
  
  

zertifikat

zertifikat