FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Carl Stahl – NOPO – Jeřábová technika
  

Dodáme komplexní řešení pro manipulaci s břemeny. Cílem jsou vždy maximální funkčnost a efektivita práce dodané techniky, a to z hlediska optimálního řešení daných technologických úkonů. Což dokládají úspěšné reference.

komplexní řešení       zajímavé reference      vysoká technická úroveň      servisní zázemí

  • licí a vytloukací jeřáby
  • poloautomatický jeřáb pro dopravu raznic
  • drapákový jeřáb
  • slévárenské jeřáby
  • portálový jeřáb s bagrem na dřevo


Mezi nejprodávanější výrobky NOPO-Carl Stahl z hlediska jeřábové techniky patří například mostové dvounosníkové jeřáby s kabinou a elektromagnetickou traverzou případně podvěsným manipulátorem, dvounosníkové mostové jeřáby s otočí teleskopu a kabinou na kočce, dvounosníkové mostové jeřáby drapákové, nebo jednonosníkové mostové jeřáby s podvěsným kladkostrojem a jednonosníkové mostové jeřáby s boční kočkou. Dodáváme a navrhujeme také pojízdné konzolové licí jeřáby s kabinou, jiné licí jeřáby, vytloukací jeřáby, či jeřábové systémy se sólo i tandemovým režimem.

 
Nabídka řešení Carl Stahl, předního světového specialisty na zdvihací techniku se sídlem v Německu, vychází ze spojení mnohaletých zkušeností Carl Stahl se společností NOPO Engineering. Zrealizujeme tak komplexní, účinná a vyvážená řešení od počátečních konzultačních návrhů funkčnosti, parametrů, technického designu, až k realizaci výroby, montáže včetně automatizace a certifikace. Také zajišťujeme záruční, pozáruční servis a řadu dalších služeb.Více o komplexním řešení Carl Stahl – NOPO

leták jeřábová technika NOPO Engineering pdf
REFERENCE NOPO ENGINEERING


Schopnost NOPO Engineering navrhnout, vyrobit a dodat i ta nejvíce sofistikovaná řešení byla a je průběžně prověřována již realizovanými zakázkami pro významné světové společnosti z různých oborů během celého období existence firmy od roku 1989.

Reference jeřábová technikaCena koncernu volkswagen pro nejlepšího dodavatele


V roce 1998 byla firmě NOPO Engineering udělena cena pro nejlepšího dodavatele koncernu Volkswagen. Tuto cenu firma NOPO Engineering získala za implementaci tzv. Havarijní strategie do svých strojů, kdy k produktu nejsou dodávány žádné náhradní díly na sklad, ale stroj si je nese v sobě. Díky tomu se daří udržet čas opravy poruchy do 2 hodin.

Carl Stahl - Vladislav Jiroud

Vladislav Jiroud
Technicko-obchodní manažer
divize zdvihací techniky
  
Phone +420 730 895 989
emailjiroud@carlstahl.cz  
  
  

zertifikat

zertifikat