FacebookLinked in You Tube
FacebookLinked in You Tube
Architektura

Příslušenství - vázací body a další komponenty zdvíhacích zařízení
  
Potřebujete spojit dvě věci dohromady, manipulovat s těžko uchopitelným břemenem nebo něco „zaháknout“ na řetěz? Použijte spojovací prvky pro nejrůznější typy vázacích prostředků. Carl Stahl v rámci svého programu lanové a zvedací techniky disponuje takřka nekonečným výběrem příslušenství. U nás dostanete v podstatě jakoukoliv „spojku“. Vyberte si z širokého spektra těch nejkvalitnějších výrobků světově uznávaných výrobců.
 
 
Firma Carl Stahl je oficiálním a výhradním zástupcem holandské značky Van Beest, dodávající špičkové produkty vázacích prostředků s certifikovanou ochranou značkou Green Pin.


Vázací body RUD pro bezpečnou manipulaci s břemenem


Bez vázacích bodů se v automobilovém průmyslu, strojírenských výrobách, lodním průmyslu či v jakémkoliv jiném provozu neobejdete. Vázací body nelze ničím nahradit. Zajišťují jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob manipulace s břemenem.

Špičkové výrobky RUD nabízejí unikátní řešení v podobě otočných bodů, které oceníte zejména když:
V České republice se stále používají závěsná oka, která jsou v Německu již zcela zakázaná. Zásadní rozdíl mezi závěsnými oky a progresivním řešením v podobě otočných vázacích bodů je v jejich schopnosti otáčet se ve 360° spolu s přenášeným břemenem. Závěsná oka mají kvůli vysokému zatížení tehdenci v závitu nebezpečně povolovat a tvoří se v nich vysoce rizikové mikrotrhliny. Pokud zatížíte břemeno připevněné otočnými vázacími body, automaticky se body natočí ve směru, kterým potřebujete. Zajistíte tak nejen bezpečnost svých zaměstanců i samotného břemene, ale zároveň zjednodušíte celý proces manipulace.

Pokud Vás zajímají vázací body RUD, klikněte zde.


Specialisté společnosti Carl Stahl jsou připraveni navrhnout optimální systém manipulace pro práci s vašimi břemeny. Neváhejte a vyžádejte si odbornou konzultaci již dnes.

Carl Stahl - Lenka Heroldová

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 051
email heroldova@carlstahl.cz
Carl Stahl - David Budinka

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 730 515 050
email budinka@carlstahl.cz
Carl Stahl - Pavel Žibrita

Váš odborník pro zvedací zařízení. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 735 171 680
email zibrita@carlstahl.cz
  
  
zertifikat

zertifikat